Katalog » Regulamin
Kategorie
Zabawki i gry
Akcesoria do karmienia
Bezpieczny dom
Bezpieczny sen
Chusty
Elektroniczne nianie, kamery
Foteliki samochodowe
Gruszki do nosa
Kąciki zabaw
Kocyki, pledy
Kojce
Krzesełka do karmienia
Leżaczki i huśtawki
Łóżeczka dziecięce
Meble i wyposażenie domu
Monitory oddechu
Muzyka dla bobasa
Nawilżacze powietrza
Nianie
Nocniki, nakładki
Nosidełka, chusty
Pamiątki, ramki, albumy
Pielęgnacja Dziecka i Mamy
Podgrzewacze pokarmu
Pościele
Przewijanie
Ręczniczki
Smoczki uspokajające
Sterylizatory
Termometry
Torby, plecaki
Wagi dla niemowląt
Wanienki
Wózki dziecięce
Wspomaganie karmienia piersią
Zabawki manualne
Rowerki i kaski
Producenci
Regulamin serwisu


Rozdział 1. Postanowienia ogólne

§ 1

Sprzedaż internetową sklepu MamoTato.pl prowadzi firma "Wiktoria" Aneta Gąsiewska z siedzibą przy ul. Zamienieckiej 90, pawilon 341, 04-159 Warszawa REGON 017466248, NIP 1132019244
§ 2

Sklep Internetowy MamoTato.pl zajmuje się sprzedażą artykułów dla dzieci i rodziców.

§ 3

Zamówienie w Sklepie Internetowym MamoTato.pl może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat.

§ 4

Regulamin określa zasady zawierania umów sprzedaży towarów w sklepie MamoTato.pl, określa zobowiązania Sklepu wobec Klienta, oraz prawa i obowiązki Klienta wynikające z realizacji umowy sprzedaży z uwzględnieniem zasad postępowania reklamacyjnego.

§ 5

Informacje dotyczące towaru, jego opisu i ceny stanowią propozycję zawarcia Umowy Sprzedaży.

Rozdział 2. Realizacja zamówień i dostawa towaru

§ 6

1. Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego www.mamotato.pl Klient otrzymuje wstępne potwierdzenie złożenia zamówienia, na podany adres e-mailowy.

§ 7

1. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz dostępności towaru będą wysyłane najpóźniej drugiego dnia roboczego przypadającego po dniu złożenia zamówienia pocztą elektroniczną na adres wskazany w zamówieniu.
2. W przypadku braku zamówionego artykułu na magazynie Sklep MamoTato.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od Umowy Sprzedaży, opóźnienia wysyłki lub częściowej realizacji zamówienia, informując jednocześnie o tym Klienta, przedstawiając do wyboru możliwe warianty.
3. W sytuacjach szczególnych Sklep MamoTato.pl ma prawo odmówić zrealizowania zamówienia, o czym zamawiający zostanie bezzwłocznie poinformowany.

§ 8

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości w treści potwierdzenia przyjęcia zamówienia należy skontaktować się ze sklepem przy pomocy poczty elektronicznej lub telefonicznie w celu wyjaśnienia sprawy.

§ 9

Dostawa zamówionego towaru może odbyć się za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej. Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy "Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamieniecka 90, pawilon 341 w Warszawie.

§ 10

1. Koszty transportu ponosi Zamawiający. Jedynie przy zamówieniu o wartości ponad 2000 zł - przesyłka gratis.
2. Metody dokonania płatności:
 • przedpłata na konto;
 • płatność przy odbiorze;
 • odbiór osobisty w siedzibie firmy "Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamieniecka 90, pawilon 341 w Warszawie.
  3. Koszty przesyłki zależnie od wyboru przewoźnika oraz gabarytu paczki:
 • Kurier, przy przedpłacie na konto - cena przesyłki 19 zł
 • Kurier za pobraniem - cena przesyłki 25 zł
 • Poczta Polska przedpłata (dla paczek nieprzekraczających 5 kg) - cena przesyłki 9,90 zł
 • Poczta Polska za pobraniem (dla paczek nieprzekraczających 5 kg) - cena przesyłki 15 zł
 • Odbiór osobity w siedzibie firmy "Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamieniecka 90, pawilon 341 w Warszawie;
 • W przypadku przesyłek nie gabarytowych oraz wysyłanych poza terytorium Polski koszty transportu ustalane są indywidualnie.
  4. Standardowo przesyłka kurierska dostarczana jest w godzinach 11.00-16.00. Istnieje możliwość ralizacji nietypowej przesyłki w godzinach 18.00-8.00 za dodatkową opłatą 30 zł.
  5. Przedpłaty należy dokonywać na rachunek mBank-u. Nr konta: 461140 2004 0000 3102 4167 4598

  § 11

  Zamówienia są realizowane od 2 do 14 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia, o ile nie zostanie ustalony inny termin.

  § 12

  Przed odebraniem przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. W takim przypadku należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody.

  § 13

  1. Dane Klienta mogą zostać wykorzystane jedynie w celu i na zasadach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
  2. Sklep MamoTato.pl zapewnia ścisłą ochronę danych osobowych przekazanych przez Klienta i wykorzystanie ich wyłącznie w celach związanych z realizacją zamówienia.
  3. Klient składając zamówienie i przekazując swoje dane osobowe wyraża zgodę na wykorzystanie tych danych na zasadach określonych w Ustawie i niniejszym Regulaminie.

  Rozdział 3. Reklamacje i zwroty

  § 14

  1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. W tym celu należy na piśmie złożyć stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i odesłać towar na adres:"Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamienieckiej 90, pawilon 341, 04-159 Warszawa
  2. Zwrot należności wynikających z odstąpienia Klienta od umowy następuje w ciągu 7 dni roboczych od momentu zwrotu artykułów będących przedmiotem odstąpienia.
  Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

  § 15

  1. Reklamacje mogą być składane przez Klienta w formie pisemnej listownie na adres: "Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamienieckiej 90, pawilon 341, 04-159 Warszawa.
  2. Wadliwy towar winien być należycie zapakowany w oryginalne opakowanie wraz z wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie. Do towaru należy dołączyć kopię dokumentu zakupu, opis problemu i odesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej jako zwykłą przesyłkę na adres Wiktoria" Aneta Gąsiewska, ul. Zamienieckiej 90, pawilon 341, 04-159 Warszawa
  3. Reklamacje są rozpoznawane w terminie 14 dni od ich złożenia.
  4. W przypadku odmowy uwzględnienia reklamacji Klient o odmowie zostanie poinformowany pisemnie na adres wskazany w formularzu zamówienia.
  5. Koszty przesyłki związane ze składanymi reklamacjami pokrywa MamoTato.pl


 • Dalej
  Koszyk więcej
  ... jest pusty
  Promocje więcej
  Klocki Korbo 430
  Klocki Korbo 430
  399,00 zł
  370,00 zł
  Polecamy więcej
  Uczące Pianinko
  Uczące Pianinko
  89,73 zł