Katalog » Monitory oddechu »
Kategorie
Zabawki i gry
Akcesoria do karmienia
Bezpieczny dom
Bezpieczny sen
Chusty
Elektroniczne nianie, kamery
Foteliki samochodowe
Gruszki do nosa
Kąciki zabaw
Kocyki, pledy
Kojce
Krzesełka do karmienia
Leżaczki i huśtawki
Łóżeczka dziecięce
Meble i wyposażenie domu
Monitory oddechu
Muzyka dla bobasa
Nawilżacze powietrza
Nianie
Nocniki, nakładki
Nosidełka, chusty
Pamiątki, ramki, albumy
Pielęgnacja Dziecka i Mamy
Podgrzewacze pokarmu
Pościele
Przewijanie
Ręczniczki
Smoczki uspokajające
Sterylizatory
Termometry
Torby, plecaki
Wagi dla niemowląt
Wanienki
Wózki dziecięce
Wspomaganie karmienia piersią
Zabawki manualne
Rowerki i kaski
Producenci
Angelcare AC401 monitor oddechu z nianią

Angelcare AC401 monitor oddechu z nianią

[]
Producent: AngelcareŸ Captiva™
Cena: 579,00 zł

Model 2012 - Jesteśmy przedstawicielem Angelcare w Polsce, wszystkie sprzedawane przez nasz sklep produkty Angelcare pochodzą z polskiej dystrybucji.
Monitor Angelcare AC401 to dwa urządzenia w jednym : Monitor Oddechu i bezprzewodowa Niania Elektroniczna. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki oddechu (ruchu) wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a Niania Elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat) Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.
Kompletny zestaw elementów Monitora AC401 to:
1. dwa czujniki ruchu (oddechu),
2. monitor ruchu (oddechu) z nadajnikiem niani elektronicznej,
3. odbiornik niani elektronicznej,
4. dwa zasilacze,
5. akumulatorki odbiornika,
6. instrukcja obsługi,
7. całość w estetycznym pudełku,
Śpij spokojnie kiedy Twoje dziecko śpi

Monitor oddechu i dźwięku Angelcare AC401 posiada na 3 funkcje:
1. przewodowego Monitora Ruchu (Oddechu) ( analogicznie jak model AC300 ),
2. bezprzewodowej Niani Elektronicznej,
3. oraz bezprzewodowego Monitora Oddechu z Nianią elektroniczną.
- Przewodowy Monitor Ruchu (Oddechu)
Jeżeli do pracy monitora AC401 użyjemy tylko czujników (1) i monitora (2) to działa on wtedy wyłącznie jak przewodowy monitor ruchu (oddechu) AC300. Monitor (2) może być zasilany poprzez zasilacz lub przez dodatkowo zakupione cztery alkaliczne 1,5V baterie typu AAA (LR03 - popularne "paluszki"). Uwaga: wymienione wyżej dodatkowe baterie pełnią również funkcję zasilania awaryjnego przy braku zasilania sieciowego. Żaden element monitora nie ma kontaktu z dzieckiem. Płytki sensoryczne i ich przewody są zupełnie nieaktywne. Nie przewodzą prądu elektrycznego i nie emitują żadnej formy energii. Gdy dziecko nie porusza się (nie oddycha) przez 15 sekund włącza się poprzedzający alarm sygnał ostrzegawczy. Po kolejnych 5 sekundach ( czyli po 20 sekundach braku ruchu (oddechu) włącza się alarm i pulsuje czerwone światło. W razie alarmu konieczna jest natychmiastowa reakcja. Najczęściej wystarczy wyjąć dziecko z łóżeczka i poklepać go po plecach. Czasem sam głośny sygnał dźwiękowy powoduje wybudzenie dziecka z głębokiego snu i powrót normalnego oddechu.
- Bezprzewodowa Niania Elektroniczna
Jeżeli do pracy monitora AC401 użyjemy tylko nadajnika (2) i odbiornika (3), bez czujników to działa on wtedy wyłącznie jak bezprzewodowa Niania Elektroniczna. Nadajnik posiada mikrofon a odbiornik głośniczek z regulowaną siłą dźwięku. Jeśli w pokoju w którym jest dziecko pojawiają się dźwięki lub np. dziecko płacze to drogą radiową dźwięk ten jest przekazywany do odbiornika. Zasięg działania (podobnie jak przy wszystkich urządzeniach radiowych) jest uzależniony od

czujników to działa on wtedy wyłącznie jak bezprzewodowa Niania Elektroniczna. Nadajnik posiada mikrofon a odbiornik głośniczek z regulowaną siłą dźwięku. Jeśli w pokoju w którym jest dziecko pojawiają się dźwięki lub np. dziecko płacze to drogą radiową dźwięk ten jest przekazywany do odbiornika. Zasięg działania (podobnie jak przy wszystkich urządzeniach radiowych) jest uzależniony od rodzaju przeszkód, na które natrafia sygnał radiowy. W terenie otwartym jest to ok. 250 m. Odbiornik posiada akumulatorek, który pozwala na wielogodzinną pracę bez zasilania sieciowego. Dzięki temu możemy wyjść z nim np. do ogrodu itp.
- Bezprzewodowy Monitor Oddechu z Nianią elektroniczną.
Jeśli włączymy wszystkie elementy urządzenia to Monitor AC401 działa jak opisane powyżej : przewodowy Monitor Oddechu (Ruchu) i bezprzewodowa Niania Elektroniczna, a dodatkowo dzięki sprzęgnięciu tych dwóch funkcji jak bezprzewodowy Monitor Oddechu (tzn. alarm informujący o bezdechu przekazywany jest przez Nianię Elektroniczną).
Dodatkowe, przydatne funkcje monitora AC401:
- alarm akustyczny, optyczny i wibracyjny,
- praktyczna lampka nocna - aureola,
- temperatura w pokoju dziecka wyświetlana na odbiorniku,
- informacja o zbyt niskiej lub za wysokiej temperaturze,
- wygodny zaczep do przenoszenia odbiornika,
- możliwość aktywacji głosem lub ciągły odbiór dźwięku,
- cyfrowa regulacja poziomu dźwięku na odbiorniku,
- regulacja czułości mikrofonu,
- sygnalizacja utraty zasięgu.
Gwarancja 24 miesiące


Dodatkowym atutem urządzeń Angelcare jest bardzo atrakcyjna cena, znacznie niższa niż porównywalnych urządzenia innych producentów.
Monitory Angelcare spełniają wszystkie normy wyznaczone w dyrektywach Unii Europejskiej - CE.oraz posiadają także atesty wymagane w kilkudziesięciu krajach na całym Świecie, m.in. w Kanadzie, w Stanach Zjednoczonych ...
UWAGA!
Monitory kupowane w Anglii i oferowane na Allegro oraz w tanich sklepach pomimo tej samej nazwy AC401 posiadają tylko 1 płytkę sensoryczną, co zwiększa ryzyko występowania fałszywych alarmów (wartość drugiej płytki = 100 PLN), zasilacze niedostosowane do polskiej sieci energetycznej i zgodnie z zaleceniem producenta nie są serwisowane w Polsce. Monitory sprzedawane w Wielkiej Brytanii posiadają roczną gwarancję obowiązującą tylko na terenie Anglii.

Recenzje
Koszyk więcej
... jest pusty
Producent
AngelcareŸ Captiva™
Inne produkty
Polecamy więcej
Kolorowe Rondelki
Kolorowe Rondelki
46,37 zł